KONST / Litografier / Färglitografi 17024667
nr 1702 4667
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Bilskrot. Signerad, numrerad 199/240, Daterad -95. Färglitografi. Bladets mått: 42x62 cm, yttermått inklusive ram: 50x70 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
måndag 19 maj 2025
kl 19:54:34
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg